info@keistadkerk.nl

'Tasje extra' laatste zondag van de maand

                              

Elke laatste zondag van de maand heeft de Emmauskerk heel klein en fijn de actie  "Tasje Extra', extra boodschappen voor de Voedselbank.

Als je een tas vult met pastasauzen, rijst en suiker, of dat wat jij toevallig aan producten koopt voor het weekend( niet vers), als je koffiebonnen hebt of eierdozen, breng het dan zondag om half 12 in de hal van onze Kerk van de Nazarener Huiskamer.

Vanuit het Corderius zal Marijke zorgen dat het daar komt. 

Dankjewel!

 

 

Je mag de groen tasjes uit de kerk ervoor gebruiken, wij hangen ze de zondag ervoor klaar en ze hangen altijd aan de kapstok in de kerk. Ben je daar voor een cursus in de week ervoor? Zet dan de boodschappen maar neer, wij zorgen dat het goed terecht komt.